-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Telewizor PHILIPS hotelowy 43HFL4518U/12 109,0cm(43") Hotelarstwo
Symbol:
475204
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8718863036020 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 200 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 46 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 49 kWh |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 218 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 958 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 589 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 559 mm |
| Waga (bez podstawy) | 7,5 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 958 mm |
| Waga (z podstawą) | 7,6 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 77 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | SBC |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Obsługiwane formaty audio | AAC |
| Obsługiwane formaty audio | WMA |
| Obsługiwane formaty audio | WMA-PRO |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Obsługiwane formaty audio | WAV |
| Aplikacje wideo | YouTube |
| Zainstalowany system operacyjny | Android TV |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVI |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG2 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG4 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | VP9 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVC |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG1 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MKV |
| Smart TV | Tak |
| Wersja systemu operacyjnego | 11 |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 50 Hz |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 108 cm |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane dekodery dzwieku | DTS-HD |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Format kompresji zdjęć | BMP |
| Format kompresji zdjęć | PNG |
| Format kompresji zdjęć | GIF |
| Format kompresji zdjęć | JPG |
| Obsługiwany format napisów | SSA |
| Obsługiwany format napisów | SMI |
| Obsługiwany format napisów | AAS |
| Obsługiwany format napisów | TXT |
| Obsługiwany format napisów | SRT |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C |
| Typ tunera | Cyfrowy |
| Szerokość | 620mm |
| Długość | 1100mm |
| Wysokość | 200mm |
