Telewizor Philips 43BFL2214/12 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Czarny
Symbol: 43BFL2214/12
szt.
Wysyłka w ciągu 7 dni
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Interfejs do montażu panelu 100 x 200 mm
Standard VESA Tak
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Pobór mocy 51 W
Napięcie wejściowe AC 220/240 V
Pobór mocy w trybie czuwania 0,3 W
Typ zasilacza Wewnętrzny
Częstotliwość wejściowa AC 50 - 60 Hz
Klasa efektywności energetycznej (HDR) Niedostępny
Klasa efektywności energetycznej (SDR) F
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 51 kWh
Szerokość (bez podstawy) 958 mm
Wysokość (bez podstawy) 5650 mm
Głębokość (bez podstawy) 77 mm
Waga (bez podstawy) 7,6 kg
Współpraca z Asystentem Google Tak
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C
Wi-Fi Direct Tak
Wi-Fi Tak
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Przewodowa sieć LAN Tak
Obsługiwany format napisów TXT
Obsługiwany format napisów SMI
Obsługiwany format napisów SRT
Format kompresji zdjęć BMP
Format kompresji zdjęć PNG
Format kompresji zdjęć GIF
Format kompresji zdjęć JPG
Formaty kompresji MPEG2
Formaty kompresji MPEG4
Formaty kompresji MPEG1
Obsługiwane formaty audio MP3
Obsługiwane formaty audio AAC
Obsługiwane formaty audio WAV
Obsługiwane formaty audio WMA
Obsługiwane formaty plików wideo HEVC
Obsługiwane formaty plików wideo AVI
Obsługiwane formaty plików wideo MKV
Obsługiwane formaty plików wideo WMV9
Obsługiwane formaty plików wideo VP9
W zestawie pilot zdalnego sterowania Tak
Pilot zdalnego sterowania 22AV1905A/12
Jasność 350 cd/m²
Długość przekątnej ekranu (cm) 108 cm
Natywna częstotliwość odświeżania 50 Hz
Współczynnik kontrastu (typowy) 1200:1
Natywna proporcja obrazu 16:9
Rozdzielczość 3840 x 2160 px
Kształt ekranu Płaski
Przekątna ekranu 43"
Technologia wyświetlacza LED
Typ HD 4K Ultra HD
Moc wyjściowa (RMS) 20 W
Wbudowane dekodery dzwieku Dolby Atmos
Ilość głośników 2
Kanały wyjścia audio 2.0 kan.
Moduł CI+ Tak
Common Interface Plus (CI +) wersja 1.3.2
Liczba portów USB 2.0 1
Wersja HDMI 2.2
Ilość portów HDMI 3
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 1
Typ tunera Analogowe i cyfrowe
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T
System formatu sygnału cyfrowego DVB-C
System formatu sygnału cyfrowego DVB
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2
System formatu sygnału analogowego PAL
Telewizja internetowa Tak
Wersja systemu operacyjnego 9 (Pie)
Aplikacje wideo YouTube
Aplikacje muzyczne YouTube Music
Smart TV Tak
Zainstalowany system operacyjny Android TV
Szerokość 620mm
Długość 1100mm
Wysokość 200mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Rozdzielczość:
3840 x 2160 px
Przekątna ekranu:
43"