Telewizor Samsung QE55Q70DATXXH QLED 55'' 4K Ultra HD 120Hz Tizen Dolby Digital Plus Czarny (WYPRZEDAŻ)
Symbol: QE55Q70DATXXH
Specyfikacja
Standard VESA Tak
Kolor podstawy Czarny
Typ ramki 3 Bezramkowy
Kolor produktu Czarny
Interfejs do montażu panelu 200 x 200 mm
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Tryb energooszczędny Tak
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 160 kWh
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 64 kWh
Klasa efektywności energetycznej (SDR) E
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Pobór mocy 64 W
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Napięcie wejściowe AC 220 - 240 V
Pobór mocy (max) 205 W
Szerokość podstawy 30,4 cm
Głębokość (bez podstawy) 25,7 mm
Waga (z podstawą) 16,9 kg
Głębokość podstawy 25,6 cm
Szerokość (bez podstawy) 1232,9 mm
Wysokość (bez podstawy) 708,7 mm
Waga (bez podstawy) 16,1 kg
Szerokość urządzenia (z podstawą) 1232,9 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 255,9 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 774,1 mm
Liczba języków OSD 27
Typ kontroli Pilot
Automatyczne wyłączanie zasilania Tak
Tryb ECO Tak
Elektroniczny przewodnik po programach Tak
Przewodnik głosowy Tak
Współpraca z Amazon Alexa Tak
Współpraca z Asystentem Google Tak
Wersja Bluetooth 5.2
Wi-Fi Tak
Przewodowa sieć LAN Tak
Przeglądarka internetowa Tak
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth Tak
Technologia przetwarzania obrazu Procesor kwantowy 4K
Technologia przetwarzania obrazu Samsung Contrast Enhancer
Zwiększanie rozmiaru wideo Tak
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Multi-screen Tak
Dźwięk z telewizora do urządzenia mobilnego Tak
Funkcja napisów Tak
AMD FreeSync Tak
AI Upscale Tak
Interpolacja do formatu 4K Tak
Standardy telegazety EPG
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming)
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive)
TV key support Tak
Obsługa aplikacji SmartThings Tak
Typ AMD FreeSync FreeSync Premium
Tryb ambientu Ambient Mode+
Czujnik Eco Tak
Technologia przyciemniania podświetlenia Supreme UHD Dimming
Waga wraz z opakowaniem 23,1 kg
Szerokość opakowania 1399 mm
Wysokość opakowania 846 mm
Rodzaj opakowania Pudełko
Głębokość opakowania 148 mm
W zestawie pilot zdalnego sterowania Tak
Podstawa biurkowa Tak
Długość przekątnej ekranu (cm) 138 cm
Technologia wyświetlacza QLED
Obsługiwane tryby wideo 2160p
Natywna częstotliwość odświeżania 100 Hz
Typ podświetlenia LED Dual LED
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 3840 x 2160
Przekątna ekranu 55"
Rozdzielczość 3840 x 2160 px
Podświetlenie LED Tak
Typ HD 4K Ultra HD
Kształt ekranu Płaski
Dźwięk śledzenia obiektu+ (OTS+) Tak
Moc wyjściowa (RMS) 20 W
Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) Tak
Adaptacyjny dźwięk Tak
Aktywny wzmacniacz głosu (AVA) Tak
Kanały wyjścia audio 2.0 kan.
Liczba złącz rf 1
Common Interface Plus (CI +) wersja 1.4
Consumer Electronics Control (CEC) Anynet+
Moduł CI+ Tak
Wspólny interfejs Tak
Liczba portów USB 2.0 2
Ilość portów HDMI 4
Wejście cyfrowe audio 1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
System formatu sygnału cyfrowego DVB-C
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S2
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2
Typ tunera Analogowe i cyfrowe
Liczba tunerów 2 tuner(y)
Zainstalowany system operacyjny Tizen
HbbTV Tak
Telewizja internetowa Tak
Smart TV Tak
Tryby inteligentne Filmowiec
Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) 2.0.3
Aplikacje wideo Samsung TV Plus
Lustrzane odbicie inicjacji telewizyjnej Tak
Obsługa Apple AirPlay 2 Tak
Dublowanie dźwięku Tak
Technologie Samsung (AV/TV) Samsung Health
Technologie Samsung (AV/TV) Procesor kwantowy 4K
Technologie Samsung (AV/TV) Contrast Enhancer
Technologie Samsung (AV/TV) Smart TV powered by Tizen
Technologie Samsung (AV/TV) Adaptive Sound Pro
Technologie Samsung (AV/TV) AirPlay 2
Technologie Samsung (AV/TV) Wide Viewing Angle
Technologie Samsung (AV/TV) Slim Fit Wall-Mount
Technologie Samsung (AV/TV) Quantum HDR
Technologie Samsung (AV/TV) Dual LED
Technologie Samsung (AV/TV) Works With Amazon Alexa
Technologie Samsung (AV/TV) Amazon Alexa Built-in
Technologie Samsung (AV/TV) Q-Symphony
Technologie Samsung (AV/TV) HDR10+
Technologie Samsung (AV/TV) Ambient Mode+
Technologie Samsung (AV/TV) Built-in SmartThings Hub
Technologie Samsung (AV/TV) Motion Xcelerator
Technologie Samsung (AV/TV) Supreme UHD Dimming
Technologie Samsung (AV/TV) 4K AI Upscaling
Technologie Samsung (AV/TV) Samsung TV Plus
Technologie Samsung (AV/TV) Active Voice Amplifier
Technologie Samsung (AV/TV) Smart Calibration
Technologie Samsung (AV/TV) Object Tracking Sound Lite
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 1863096
Szerokość 1390mm
Długość 160mm
Wysokość 830mm
Gwarancja:
3 miesiące
Rozdzielczość:
3840 x 2160 px
Przekątna ekranu:
55"