Telewizor Samsung QE55Q8FAAUXXH QLED 55'' 4K Ultra HD Tizen Q-Symphony Szary (MODEL 2025)
Symbol: QE55Q8FAAUXXH
Kurier (Pobranie) 21.99
Dostępność Średnia dostępność
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Specyfikacja
Interfejs do montażu panelu 200 x 200 mm
Typ ramki 3 Bezramkowy
Rok wprowadzenia 2025
Standard VESA Tak
Kolor produktu Szary
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Tryb energooszczędny Tak
Pobór mocy 64 W
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 152 kWh
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 64 kWh
Klasa efektywności energetycznej (SDR) E
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Pobór mocy (max) 190 W
Napięcie wejściowe AC 220-240 V
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Waga (z podstawą) 14,3 kg
Wysokość (bez podstawy) 708,8 mm
Szerokość podstawy 91 cm
Głębokość (bez podstawy) 25,7 mm
Szerokość (bez podstawy) 1232,1 mm
Waga (bez podstawy) 13,9 kg
Głębokość podstawy 23,9 cm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 238,6 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 768,1 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 1232,1 mm
Współpracuje z Samsung Bixby Tak
OSD Tak
Współpraca z Amazon Alexa Tak
Liczba języków OSD 28
Automatyczne wyłączanie zasilania Tak
Elektroniczny przewodnik po programach Tak
Uniwersalne przeglądanie i odtwarzanie Tak
Przewodowa sieć LAN Tak
Przeglądarka internetowa Tak
Wi-Fi Tak
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wersja Bluetooth 5.3
Bluetooth Tak
Technologia High Dynamic Range (HDR) Neo Quantum HDR+
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive)
Technologia przetwarzania obrazu Samsung Contrast Enhancer
Multi View Tak
AI Upscale Tak
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Czujnik Eco Tak
Widok przez stuknięcie Tak
Technologia przyciemniania podświetlenia Supreme UHD Dimming
Głębokość opakowania 142 mm
Rodzaj opakowania Pudełko
Szerokość opakowania 1369 mm
Waga wraz z opakowaniem 19,1 kg
Wysokość opakowania 819 mm
W zestawie pilot zdalnego sterowania Tak
Przewody Prąd przemienny
Natywna częstotliwość odświeżania 60 Hz
Technologia wyświetlacza QLED
Technologia interpolacji Motion Xcelerator
Długość przekątnej ekranu (cm) 138 cm
Typ podświetlenia LED Dual LED
Rozdzielczość 3840 x 2160 px
Przekątna ekranu 55"
Typ HD 4K Ultra HD
Podświetlenie LED Tak
Kształt ekranu Płaski
Natywna proporcja obrazu 16:9
Dźwięk śledzenia obiektu+ (OTS+) Tak
Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) Tak
Moc wyjściowa (RMS) 20 W
Aktywny wzmacniacz głosu (AVA) Tak
Deskryptor wstępnego wyboru audio Tak
Adaptacyjny dźwięk+ Tak
Kanały wyjścia audio 2.0 kan.
Liczba złącz rf 3
Common Interface Plus (CI +) wersja 1.4
Consumer Electronics Control (CEC) Anynet+
Moduł CI+ Tak
Wspólny interfejs Tak
Ilość portów HDMI 3
Audio Return Channel (ARC) Tak
Wejście cyfrowe audio 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 2
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Liczba tunerów 2 tuner(y)
Typ tunera Analogowe i cyfrowe
System formatu sygnału cyfrowego DVB-C
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S2
Interakcja głosowa w dalekim polu Tak
Smart TV Tak
Telewizja internetowa Tak
Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) HbbTV 2.0.4
Obsługa Apple AirPlay 2 Tak
HbbTV Tak
Zainstalowany system operacyjny Tizen
Dublowanie dźwięku Tak
Technologie Samsung (AV/TV) AirSlim
Technologie Samsung (AV/TV) EyeComfort Mode
Technologie Samsung (AV/TV) 4K Upscaling
Technologie Samsung (AV/TV) Art Store
Technologie Samsung (AV/TV) Samsung Health
Technologie Samsung (AV/TV) Q-Symphony
Technologie Samsung (AV/TV) Procesor Q4 AI
Technologie Samsung (AV/TV) Samsung TV Plus
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 2204813
Szerokość 1360mm
Długość 140mm
Wysokość 820mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Rozdzielczość:
3840 x 2160 px
Przekątna ekranu:
55"