-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Teltonika RUT951 PoE+ Router sieci komórkowej
Symbol:
20944099000
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4779051843701 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Przemysłowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj urządzenia | Router sieci komórkowej |
| Typ montażu | Szyna DIN |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Przycisk reset | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, DC, PoE |
| Napięcie | 9 - 57 |
| Waga produktu | 287 g |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Wysokość produktu | 50 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT) | Tak |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Firewall | Tak |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 75 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Ilość anten | 4 |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Port USB | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Sieć danych | 4G |
| Sieć danych | 3G |
| Sieć danych | 2G |
| SMS | Tak |
| Standardy 4G | LTE |
| Ilość kart SIM | 2 |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Fast Ethernet |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Klient DHCP | Tak |
| Serwer DHCP | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 241mm |
| Wysokość | 365mm |
Dane producenta
Teltonika Networks
K. Baršausko st. 66
51436 Kaunas
Lithuania
+37037216110
info@teltonika.lt
