-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Terratec ChargeAIR All Uniwersalne Aluminium Bezprzewodowe ładowanie Wewnętrzna
Symbol:
285807
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4040895006332 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Aluminiowy |
| Napięcie wyjściowe (max) | 9 V |
| Prąd wyjściowy | 1200 mA |
| Napięcie wyjściowe (min) | 5 V |
| Moc maksymalna | 10 W |
| Napięcie | 9 V |
| Prąd wejściowy | 2.5 A |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 160 g |
| Wysokość produktu | 8 mm |
| Szerokość produktu | 228 mm |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 104mm |
| Długość | 202mm |
| Wysokość | 54mm |
