-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
The North Face Base Camp Duffel L sportowa torba 95 l Poliester Czarny, Czerwony
Symbol:
0000924700043463
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0197641224015 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Pasek na ramię o regulowanej długości | Tak |
| Pasek kompresyjny | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Odłączany pasek na ramię | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Ilość kieszeni | 2 kiesz. |
| Wodoodporny | Tak |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Rozmiar produktu | Duży |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Główny kolor produktu | Czerwony |
| Materiały | Poliester |
| Nie zawiera | Ftalan |
| Nie zawiera | PFC |
| Nie zawiera | PCW |
| Objętość | 95 l |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Wyściełany pasek na ramię | Tak |
| Przegródka na dowód osobisty | Tak |
| Pasek na ramię | Tak |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń siatkowa, Kieszeń |
| Szerokość produktu | 406,4 mm |
| Waga produktu | 1,84 kg |
| Wysokość produktu | 406,4 mm |
| Głębokość produktu | 711,2 mm |
| Szerokość | 415mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 320mm |
