Thomson 24HG2S15C Telewizor 61 cm (24") HD Smart TV Wi-Fi Czarny
Symbol: 24HG2S15C
szt.
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Kurier (Pobranie) 21.99
Dostępność Średnia dostępność
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Specyfikacja
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Kolor produktu Czarny
Wyświetlacz z możliwością rolowania Nie
Standard VESA Tak
Typ zasilacza Wewnętrzny
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 21 kWh
Klasa efektywności energetycznej (SDR) E
Klasa efektywności energetycznej (HDR) F
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 17 kWh
Wysokość (bez podstawy) 318 mm
Waga (z podstawą) 2,4 kg
Głębokość (bez podstawy) 75 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 353 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 535 mm
Szerokość (bez podstawy) 535 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 151 mm
Tryb Hotelu Tak
Bluetooth Tak
Wi-Fi Tak
Przewodowa sieć LAN Tak
Szerokość opakowania 604 mm
Wysokość opakowania 385 mm
Głębokość opakowania 105 mm
Waga wraz z opakowaniem 3,5 kg
Kształt ekranu Płaski
Przekątna ekranu 24"
Technologia wyświetlacza LED
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 60 Hz
Typ HD HD
Długość przekątnej ekranu (cm) 60 cm
Rozdzielczość 1366 x 768 px
Natywna częstotliwość odświeżania 60 Hz
Natywna proporcja obrazu 16:9
Audio Return Channel (ARC) Tak
Liczba portów USB 2.0 2
Ilość portów HDMI 3
Wspólny interfejs Tak
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S2
System formatu sygnału cyfrowego DVB-C
Typ tunera Analogowe i cyfrowe
Zainstalowany system operacyjny Google TV
HbbTV Tak
Smart TV Tak
Szerokość 1360mm
Długość 207mm
Wysokość 810mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Rozdzielczość:
1366 x 768 px
Przekątna ekranu:
24"