-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
TomTom GO Expert Plus 7"
Symbol:
8315716
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0636926106900 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Pojemność pamięci RAM | 2000 MB |
| Typ nośników pamięci | Niedostępny |
| Typ pamięci RAM | RAM |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Układ | Stały |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj zasilania | Bateria, Zapalniczka |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Przekątna ekranu | 7" |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 px |
| Omijanie trasy | Tak |
| Powrót na trasę | Tak |
| Asystent pasa ruchu | Tak |
| Live Traffic Message Channel (TMC) | Tak |
| Traffic Message Channel (TMC) | Tak |
| Polecenia głosowe | Tak |
| Obsługa języków | Grecka |
| Obsługa języków | Portugalski |
| Obsługa języków | Turecka |
| Obsługa języków | Czeska |
| Obsługa języków | Fiński |
| Obsługa języków | Bułgarski |
| Obsługa języków | Duński |
| Obsługa języków | Szwedzki |
| Obsługa języków | Norweski |
| Obsługa języków | Niemiecki |
| Obsługa języków | Angielski |
| Obsługa języków | Estoński |
| Obsługa języków | LAT |
| Obsługa języków | Francuska |
| Obsługa języków | Hiszpański |
| Obsługa języków | Łotewski |
| Obsługa języków | Litewski |
| Obsługa języków | HRV |
| Obsługa języków | Polski |
| Punkty orientacyjne 3D | Tak |
| Automatyczny | Tak |
| Ciężarówka | Tak |
| Opcje podglądu map | 2D/3D |
| Mapy dołączone | Tak |
| Zakres mapy | Andora |
| Zakres mapy | Monaco |
| Zakres mapy | Tajwan |
| Zakres mapy | Urugwaj |
| Zakres mapy | Słowacja |
| Zakres mapy | Turcja |
| Zakres mapy | Malta |
| Zakres mapy | Kanada |
| Zakres mapy | Egipt |
| Zakres mapy | Włochy |
| Zakres mapy | Szwajcaria |
| Zakres mapy | Rosja |
| Zakres mapy | Singapur |
| Zakres mapy | Czechy |
| Zakres mapy | Bułgaria |
| Zakres mapy | Dania |
| Zakres mapy | Grecja |
| Zakres mapy | Słowenia |
| Zakres mapy | Argentyna |
| Zakres mapy | Afryka Południowa |
| Zakres mapy | Belgia |
| Zakres mapy | Australia |
| Zakres mapy | Francja |
| Zakres mapy | Hiszpania |
| Zakres mapy | Cypr |
| Zakres mapy | Łotwa |
| Zakres mapy | Meksyk |
| Zakres mapy | Niemcy |
| Zakres mapy | Estonia |
| Zakres mapy | Czarnogóra |
| Zakres mapy | Zjednoczone Królestwo |
| Zakres mapy | Albania |
| Zakres mapy | Liechtenstein |
| Zakres mapy | Bośnia i Hercegowina |
| Zakres mapy | Liban |
| Zakres mapy | Malezja |
| Zakres mapy | Nowa Zelandia |
| Zakres mapy | Portugalia |
| Zakres mapy | Maroko |
| Zakres mapy | Gibraltar |
| Zakres mapy | USA |
| Zakres mapy | Islandia |
| Zakres mapy | Luksemburg |
| Zakres mapy | Szwecja |
| Zakres mapy | Brazylia |
| Zakres mapy | Jordania |
| Zakres mapy | Polska |
| Zakres mapy | Ukraina |
| Zakres mapy | Austria |
| Zakres mapy | Litwa |
| Zakres mapy | Mołdawia |
| Zakres mapy | Serbia |
| Zakres mapy | Chile |
| Zakres mapy | Irlandia |
| Zakres mapy | Finlandia |
| Zakres mapy | Norwegia |
| Zakres mapy | Chorwacja |
| Zakres mapy | Rumunia |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 215mm |
| Wysokość | 155mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Rozdzielczość:
1280 x 800 px
Przekątna ekranu:
7"
