-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Toner HP (CE390XD) No 90X HP90X Dwupak HP 90X wkład (CE390XD)
Symbol:
CE390XD
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8861123796506 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Model | Oryginalny |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 2 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 48000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 2 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Ilość | 2 szt. |
| Kod OEM | CE390XD |
| Segment HP | Enterprise |
| Całkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji | 15% |
| Kompatybilność | Tonery HP 90 są kompatybilne z: HP LaserJet Enterprise M4555 |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 400 x 390 x 332 mm |
| Waga produktu | 5 kg |
| Wysokość produktu | 332 mm |
| Głębokość produktu | 390 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32,5 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 400 mm |
| Głębokość opakowania | 390 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,8 kg |
| Wysokość opakowania | 332 mm |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 400 x 390 x 332 mm |
| Maksymalna liczba kartonów w stosie | 12 |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Notka dotycząca wydajności strony | ISO/IEC 19798 |
| Znacznik informujący o dostępności jedynie w sieci detalicznej | N |
| Kod unspsc | 44103103 |
| Waga brutto palety | 142,9 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 18 szt. |
| Waga palety (UE) | 142,9 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 6 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Produkty na paletę (UE) | 18 szt. |
| Rozmiar palety (EU) | 1200 x 810 x 1145 mm |
| Produktów na palecie | 18 szt. |
| Warstwy na paletę | 3 szt. |
| Wymiary palety | 1200 x 810 x 1145 mm |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 12 szt. |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 6 szt. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 192545650755 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 11,6 |
| Szerokość | 340mm |
| Długość | 405mm |
| Wysokość | 391mm |
