-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Tor Carrera Disney Pixar Cars - Power Duell 2,4 m
Symbol:
20063038
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4007486630383 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Typ produktu | Samochód |
| Sugerowana płeć | Chłopak |
| Zalecany wiek (min) | 3 lata |
| Minimalna ilość graczy | 2 |
| Skala | 1:50 |
| Kompatybilny z zabawkowymi torami | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Wymagane baterie | Tak |
| Długość toru zabawkowego | 2,4 m |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Liczba pojazdów jest zawarta | 2 |
| Szerokość | 503mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 304mm |
