-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Toshiba Toner T-FC200EK TFC200E 6AJ00000123 6AJ00000196 6AJ00000260 T-FC200 Czarny
Symbol:
Toshiba T-FC200EK TFC200E T-FC
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4519232193504 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Toshiba |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Wydajność (w stronach) | 38400 stron(y) |
| Kompatybilność | Toshiba e-Studio: 2000AC, 2500AC |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 106mm |
| Długość | 525mm |
| Wysokość | 100mm |
Dane producenta
Toshiba Electronics Europe GmbH
Hansaallee 181
40549 Dusseldorf
Germany
info@toshiba-storage.com
