-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Trampolina Salta Comfort Edition - 213cm
Symbol:
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8719425450728 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Maksymalna waga użytkownika | 50 kg |
| Powłoka ramy | Ocynkowana |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość sprężyn | 36 |
| Typ konstrukcji | Sprężyny zwojowe |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Pokrowiec osłony sprężyn | Tak |
| Siatka bezpieczeństwa | Tak |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Materiał ramy | Stal |
| Kształt | Okrągły |
| Ilość nóg | 3 |
| Typ produktu | Trampolina ogrodowa |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Powłoka szyny górnej | Ocynkowany |
| Wysokość produktu | 2050 mm |
| Długość sprężyn | 14 cm |
| Średnica zewnętrzna | 213 cm |
| Średnica maty do skakania | 205 cm |
| Średnica ramy | 3,81 cm |
| Szerokość | 470mm |
| Długość | 390mm |
| Wysokość | 1150mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Upewnij się, że trampolina jest odpowiednio zmontowana przed użyciem.
• Sprawdź stan siatki ochronnej i sprężyn przed każdym użyciem.
• Nie skacz na trampolinie bez nadzoru dorosłych.
