-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
Transmiter Bluetooth do Audio 4smarts B9 czarny
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4250774956065 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Transmiter Bluetooth do Audio 4smarts B9
Zaawansowana technologia Bluetooth 5.1 zapewnia szybkie parowanie i optymalną łączność audio, oferując stabilniejsze połączenie z mniejszą liczbą zakłóceń i przerw oraz niższym zużyciem energii. Adapter audio 4smarts Bluetooth Audio B9 z rozkładaną podwójną wtyczką 3,5 mm umożliwia przesyłanie dźwięku ze standardowych analogowych urządzeń audio do bezprzewodowych słuchawek lub głośników przez Bluetooth.
Użyj pojedynczego złącza, aby przesyłać dźwięk z urządzeń analogowych, takich jak telewizory, przenośne konsole do gier, sprzęt fitness i odtwarzacze MP3, do słuchawek TWS i bezprzewodowych oraz głośników Bluetooth. Użyj obu złączy audio 3,5 mm do pokładowego systemu rozrywki podczas lotu.
Nadajnik audio 4smarts Bluetooth Audio Transmitter B9 charakteryzuje się niskim opóźnieniem i natychmiastową transmisją dźwięku, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem i obrazem HD w synchronizacji.
Nadajnik Bluetooth Audio Transmitter ma baterię 200 mAh, która zapewnia do 10 godzin pracy i może zostać w pełni naładowana w mniej niż 2 godziny przez USB-C.
Dane techniczne |
|
| Producent | 4smarts |
| Model | B9 |
| Typ produktu | Transmiter Bluetooth do Audio |
| Waga produktu | 16.8 g |
| Bluetooth | 5.1 |
| Połączenie audio | Wejście i wyjście AUX 3,5 mm |
| Bateria | Litowo-Jonowo-Polimerowa 200mAh |
| Czas ładowania | 2,5h |
| Czas pracy | 10h |
| Tryb czuwania | Automatyczne wyłączenie po 10 minutach bez połączenia |
| Zestaw zawiera | 1x Transmiter Bluetooth do Audio 4smarts B9 kabel ładujący USB-A do USB-C 80 cm |
| Kolor | Czarny |
