-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Trymer do ciała 5w1 Taurus Hipnos Acqua
Symbol:
903915000
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8414234039156 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas pracy | 90 min |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Maksymalna długość włosa | 1,2 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Odpowiedni do depilacji wszystkich części ciała | Tak |
| Minimalna długość włosa | 1,5 mm |
| Precyzyjny trymer | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Wskaźnik ładowania | Tak |
| Szerokość | 158mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 115mm |
