-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Tusz Epson 604XL Opakowanie zbiorcze C13T10H64010
Symbol:
415512
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8715946708065 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Rodzaj dostawy | Multipak |
| Pojemność kolorowego tuszu | 4 ml |
| Kompatybilność z marką | Epson |
| Model | Oryginalny |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 500 stron(y) |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 350 stron(y) |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 3 |
| Ilość sztuk | 4 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 8,9 ml |
| Kompatybilność | Expression Home: XP-2200, XP-2205, XP-3200, XP-3205, XP-4200, XP-4205 WorkForce: WF-2910DWF, WF-2930DWF, WF-2935DWF, WF-2950DWF |
| Głębokość opakowania | 141 mm |
| Szerokość opakowania | 163 mm |
| Wysokość opakowania | 48 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 118 g |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 165mm |
| Wysokość | 50mm |
Dane producenta
Seiko Epson Corporation
Suwa
3-3-5 Owa, Nagano
Japan
office@epson.eu
