-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
UPS PowerWalker VI 850 SHL IEC line-interactive 0,85kVA 480W 4x gniazdo sieciowe
Symbol:
VI 850 SHL IEC
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 15.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4260074976427 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Regulacja napięcia wyjściowego | 10% |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 170 V |
| Moc rzeczywista | 480 W |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 280 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 230 V |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,85 kVA |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 230 V |
| Układ | Mini Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Głębokość produktu | 290 mm |
| Waga produktu | 5,2 kg |
| Wysokość produktu | 143 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Szerokość opakowania | 139 mm |
| Wysokość opakowania | 226 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,54 kg |
| Głębokość opakowania | 345 mm |
| Dołączone oprogramowanie | WinPower |
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Porty modemu rj-11 | 1 |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Czas ładowania | 6 h |
| Zimny start | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
| Szerokość | 144mm |
| Długość | 237mm |
| Wysokość | 345mm |
Dane producenta
BlueWalker GmbH
Hellersbergstraße 6
41460 Neuss
Germany
(+49)21315952110
https://powerwalker.com/
