-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
UPS zasilacz awaryjny Greencell PowerCore 2000VA 1200W AVR 24VDC LCD
Symbol:
UPSLPPC1200
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5904326376632 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Moc rzeczywista | 1200 W |
| Przebieg falowy | Czysty sinus |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 2 kVA |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Szerokość | 620mm |
| Długość | 540mm |
| Wysokość | 180mm |
