-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Ubiquiti UACC-HDD-E-24TB dysk twardy 7200 RPM 3.5"
Symbol:
W129012189
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0810084699621 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Model | HDD |
| Pojemność HDD | 24 TB |
| Przeznaczenie | NAS |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Limit obciążenia pracą | 550 TB/rok |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2500000 h |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Napięcie robocze | 5 / 12 V |
| Waga produktu | 670 g |
| Szerokość produktu | 147 mm |
| Głębokość produktu | 101,9 mm |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 90% |
| Ilość sztuk | 1 |
| Typ interfejsu | SATA III |
| Certyfikaty zgodności | Industry Canada (IC) |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Szerokość | 193mm |
| Długość | 151mm |
| Wysokość | 71mm |
Dane producenta
Ubiquiti International Holding B.V.
Ekkersrijt 3102
5692 CC Son
Netherlands
support@ui.com
