-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Ukonic 14364 lampa stołowa LED Czarny, Biały
Symbol:
443660
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5060411780729 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Przeznaczenie | Sypialnia |
| Motyw | Gwiezdne Wojny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor kabla | Czarny |
| Średnica | 12,9 cm |
| Wysokość produktu | 597 mm |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Zalecany wiek (min) | 12 lat |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Kolor światła | Czerwony |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 293mm |
| Wysokość | 395mm |
