Uniwersalny adapter zasilania Gembird TPA-1A2C20-02-W z ładowarką 2x USB-C, 1x USB-A, 20W Gan biały
Symbol: TPA-1A2C20-02-W
Zostaw telefon
Uniwersalny adapter zasilania Gembird
Adapter został wyposażony w trzy szybkie porty USB, które umożliwiają jednoczesne ładowanie kilku urządzeń mobilnych. Porty typu C obsługujące 20 W PD oraz port typu A z technologią 18 W QC 3.0 zapewniają wydajne i błyskawiczne ładowanie smartfonów, tabletów czy innych akcesoriów, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.
Dzięki bezpiecznikowi 10 A zgodnemu z normą BS1362 oraz zapasowemu bezpiecznikowi w zestawie, adapter gwarantuje niezawodność i ochronę urządzeń przed przeciążeniami. To praktyczne i wszechstronne akcesorium, które sprawi, że podróżowanie z elektroniką stanie się jeszcze łatwiejsze i bezpieczniejsze.
Parametry
Gwarancja producenta 24 miesiące
Dodatkowe informacje Bezpiecznik 10 A (zgodny z BS1362, w zestawie zapasowy bezpiecznik)
Wymiary 81,4 x 63,8 x 42 mm
Kolor biały
Masa 205 g
Moc wyjściowa C1/C2: 5,0 V 3,0 A, 9,0 V 2,22 A, 12,0 V 1,67 A (maks. 20,0 W) | A1: 5,0 V- 3,0 A, 9,0 V- 2,0 A, 12,0 V- 1,5 A (maks. 18,0 W) | C1/C2 + A1: 5,0 V- 3,0 A (maks. 15,0 W)
Moc znamionowa 100-250 V~,10,0 A (maks. 2500 W)