Xilence Performance A+ XN330 | XP750R12 moduł zasilaczy 750 W 20-pin ATX ATX Czarny
Symbol: XP750R12
Gwarancja 24 miesięcy
423.00
szt.
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 12.99
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Specyfikacja
Liczba wentylatorów 1 wentylator
Średnica czaszy wentylatora 12 cm
Rodzaj chłodzenia Aktywne
Wbudowany wyłącznik Tak
Kolor produktu Czarny
Umiejscowienie wentylatora Górne
Napięcie wejściowe AC 200 - 240 V
Funkcje ochrony zasilania Krótkie spięcie
Funkcje ochrony zasilania Ochrona przez zbyt wysokim napięciem
Funkcje ochrony zasilania Zabezpieczenie przeciążeniowe
Funkcje ochrony zasilania Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
Częstotliwość wejściowa AC 50 Hz
Prąd wejściowy 6.3 A
Łączna moc (-12V) 6 W
Typ PFC (Power Factor Correction) - korekcji współczynnika mocy Aktywne
Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) 62,5 A
Łączna moc (+5 V) 100 W
Łączna moc 750 W
Łączna moc (+3.3 V) 66 W
Łączna moc (+5 Vsb) 15 W
Szerokość produktu 198 mm
Głębokość produktu 247 mm
Wysokość produktu 98 mm
Waga produktu 2,3 kg
Certyfikat 80 PLUS 80 PLUS Gold
Przeznaczenie PC
Rodzaj zasilacza (PSU) ATX
Tryb cichy Tak
Wersja ATX 2.52
Technologia łożysk HDB
Obsługiwany typ płyty głównej ATX
Gniazdo stacji dyskietek Nie
Ilość złączy zasilających SATA 6
Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) 3
Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) Tak
Motherboard power connector 20-pin ATX
Gniazdo PCI Express Tak
Typ okablowania Niemodularne
Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) Tak
Długość kabla płyty głównej 5,5 cm
Szerokość 300mm
Długość 520mm
Wysokość 530mm