Xilence Performance A+ XN340 | XP850R12 moduł zasilaczy 850 W 20+4 pin ATX ATX Czarny
Symbol: XP850R12
Gwarancja 24 miesięcy
404.00
szt.
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 12.99
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Specyfikacja
Wbudowany wyłącznik Tak
Średnica czaszy wentylatora 12 cm
Rodzaj chłodzenia Aktywne
Liczba wentylatorów 1 wentylator
Kolor produktu Czarny
Umiejscowienie wentylatora Górne
Funkcje ochrony zasilania Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
Funkcje ochrony zasilania Krótkie spięcie
Funkcje ochrony zasilania Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Funkcje ochrony zasilania Zabezpieczenie przeciążeniowe
Funkcje ochrony zasilania Ochrona przez zbyt wysokim napięciem
Łączna moc (+3.3 V) 66 W
Prąd wejściowy 6.3 A
Łączna moc (-12V) 3,6 W
Łączna moc 850 W
Łączna moc (+5 V) 100 W
Częstotliwość wejściowa AC 50 - 60 Hz
Łączna moc (+5 Vsb) 16 W
Typ PFC (Power Factor Correction) - korekcji współczynnika mocy Aktywne
Napięcie wejściowe AC 200 - 240 V
Szerokość produktu 198 mm
Wysokość produktu 98 mm
Głębokość produktu 247 mm
Waga produktu 2,3 kg
Rodzaj zasilacza (PSU) ATX
Tryb cichy Tak
Certyfikat 80 PLUS 80 PLUS Gold
Przeznaczenie PC
Wersja ATX 2.52
Technologia łożysk HDB
Długość kabla płyty głównej 5,5 cm
Złącze P4 CPU (4-pin) 1
Typ okablowania Niemodularne
Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) Tak
Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) 3
Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) Tak
Ilość złączy zasilających SATA 6
Gniazdo PCI Express Tak
Motherboard power connector 20+4 pin ATX
Piktogram(y) zagrożenia GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska
Piktogram(y) zagrożenia GHS02: Substancje łatwopalne
Piktogram(y) zagrożenia GHS07: Substancje drażniące
Szerokość 300mm
Długość 520mm
Wysokość 530mm