Zasilacz Gigabyte GP-P550SS ICE 550W 120mm 80+Silver
Symbol: GP-P550SS ICE
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Kurier 15.99
Kurier (Pobranie) 21.99
Dostępność Średnia dostępność
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Maksymalna moc zasilacza: 550 W
Standard zasilacza: ATX
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
PFC: Aktywne
Sprawność: 90% pod typowym obciążeniem
Certyfikat: 80 PLUS Silver
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Średnica wentylatora: 120 mm
Modularność: Brak
Złącza zasilacza: ATX/MB 20+4 Pin x 1 : 600mm*1, CPU/EPS 4+4 Pin x 1 : 650mm*1, PCI-e 6+2 Pin x 2 : 600mm+120mm*1, SATA x 3 + 4 Pin Peripheral x 1 : 500mm+120mm+120mm+120mm*1, SATA x 2 + 4 Pin Peripheral x 2 : 500mm+120mm+120mm+120mm*1
Wymiary [G x S x W] (mm): 150 x 140 x 86
Opakowanie: BOX
Informacje dodatkowe: Input Voltage: 155-240 Vac, Input Current: 6,3A, Input Frequency: 50-60 Hz, MTBF: >100,000 hours, Power Good Signal: 100-150ms, Hold Up Time: >16ms, Cable Type: Flat, All white, Type: Intel Form Factor ATX 12V v3.0 (compatible with ATX 3.1), Fan Type: 120mm Fluid Dynamic Bearing (FDB) fan
Standard zasilacza:
ATX
PFC:
Aktywne
Zabezpieczenia:
Opakowanie:
BOX
Modularność:
Brak
Wymiary [G x S x W] (mm):
150 x 140 x 86
Certyfikat:
80 PLUS Silver
Ilość wentylatorów (max):
1 szt.
Maksymalna moc zasilacza:
550 W
Przeznaczenie zasilacza:
Komputer stacjonarny
Sprawność:
90% pod typowym obciążeniem
Średnica wentylatora:
120 mm
Złącza zasilacza:
ATX/MB 20+4 Pin x 1 : 600mm*1, CPU/EPS 4+4 Pin x 1 : 650mm*1, PCI-e 6+2 Pin x 2 : 600mm+120mm*1, SATA x 2 + 4 Pin Peripheral x 2 : 500mm+120mm+120mm+120mm*1, SATA x 3 + 4 Pin Peripheral x 1 : 500mm+120mm+120mm+120mm*1