Zasilacz IBOX AURORA 500W 14 CM FAN ZIA500W14CMBOX
Symbol: ZIA500W14CMBOX
Gwarancja 24 miesięcy
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Specyfikacja
Moc rzeczywista 500 W
Materiał obudowy Metal
Kolor produktu Biały
Układ Tower
Kompatybilność CDS, CBC
Waga produktu 1,55 kg
Głębokość produktu 125 mm
Wysokość produktu 210 mm
Szerokość produktu 381 mm
Ilość gniazd sieciowych 1 x gniazdo sieciowe
Szerokość 260mm
Długość 100mm
Wysokość 202mm