Activejet ATB-3600NXX Toner (zamiennik Brother TN3600XXL; Supreme; 11000 stron; czarny)
Symbol: ATB-3600NXX
Gwarancja 60 miesięcy
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Specyfikacja
Kolor(y) wkładów drukujących Czarny
Model Zamiennik
Kompatybilność z marką Brother
Kod OEM Brother TN3600XXL
Wydajność stron z czarnym tonerem 11000 stron(y)
Ilość sztuk 1
Zastępuje Brother
Ilość kaset z czarnym tonerem 1
Rodzaj dostawy Jednopak
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 40 °C
Rodzaj opakowania Pudełko
Technologia druku Druk laserowy
Opis blokowy Activejet Toner
Wersja Supreme
Piktogram(y) zagrożenia GHS07: Substancje drażniące
Piktogram(y) zagrożenia GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska
Szerokość 360mm
Długość 130mm
Wysokość 240mm