Activejet ATH-2071N Toner (zamiennik HP 117A W2071A; 2071A; Supreme; 700 stron; niebieski)
Symbol: ATH-2071N
Gwarancja 60 miesięcy
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Specyfikacja
Wydajność stron z czarnym tonerem 700 stron
Ilość 1 szt.
Kolor(y) wkładów drukujących Cyjan
Ilość kaset z kolorowym tonerem 1
Wersja Supreme
Rodzaj naboju z atramentem Standardowa wydajność
Wbudowany zespół bębna Nie
Ilość sztuk 1
Rodzaj dostawy Jednopak
Kod OEM HP 117A 2071A
Model Zamiennik
Kompatybilność z marką HP
Kompatybilność HP Color Laser: 150a, 150nw, MFP 178nw, MFP 179fnw, MFP 179fwg.
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 40 °C
Rodzaj opakowania Pudełko
Certyfikaty zgodności CE
Technologia New
Opis blokowy Activejet Toner
Technologia druku Druk laserowy
Dodatkowe informacje Toner z chipem
Funkcje techniczne Toner with chip
Piktogram(y) zagrożenia GHS07: Substancje drażniące
Piktogram(y) zagrożenia GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska
Szerokość 350mm
Długość 170mm
Wysokość 120mm