Activejet ATH-2073N Toner (zamiennik HP 117A W2073A; 2073A; Supreme; 700 stron; czerwony)
Symbol: ATH-2073N
Gwarancja 60 miesięcy
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Kurier 15.99
Kurier (Pobranie) 21.99
Dostępność Średnia dostępność
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Specyfikacja
Ilość kaset z kolorowym tonerem 1
Model Zamiennik
Kompatybilność z marką HP
Ilość sztuk 1
Wydajność stron z czarnym tonerem 700 stron
Rodzaj dostawy Jednopak
Wersja Supreme
Ilość 1 szt.
Kod OEM HP 117A 2073A
Rodzaj naboju z atramentem Standardowa wydajność
Wbudowany zespół bębna Nie
Kolor(y) wkładów drukujących Purpurowy
Kompatybilność HP Color Laser: 150a, 150nw, MFP 178nw, MFP 179fnw, MFP 179fwg.
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 40 °C
Rodzaj opakowania Pudełko
Dodatkowe informacje Toner z chipem
Technologia New
Technologia druku Druk laserowy
Opis blokowy Activejet Toner
Certyfikaty zgodności CE
Funkcje techniczne Toner with chip
Piktogram(y) zagrożenia GHS07: Substancje drażniące
Piktogram(y) zagrożenia GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska
Szerokość 350mm
Długość 120mm
Wysokość 170mm