Activejet ATH-415CN Toner (zamiennik HP 415A W2031A; Supreme; 2100 stron; niebieski) z chipem
Symbol: ATH-415CN CHIP
Gwarancja 60 miesięcy
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Specyfikacja
Wydajność stron z kolorowym tonerem 2100 stron(y)
Ilość kaset z kolorowym tonerem 1
Model Zamiennik
Kompatybilność z marką HP
Kolor(y) wkładów drukujących Cyjan
Rodzaj naboju z atramentem Standardowa wydajność
Ilość sztuk 1
Kod OEM HP 415A W2031A
Rodzaj dostawy Jednopak
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 40 °C
Wersja Supreme
Technologia New
Technologia druku Druk laserowy
Opis blokowy Activejet Toner
Funkcje techniczne Toner with chip
Piktogram(y) zagrożenia GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska
Piktogram(y) zagrożenia GHS07: Substancje drażniące
Szerokość 330mm
Długość 104mm
Wysokość 115mm