Activejet ATK-5140CN Toner (zamiennik Kyocera TK-5140C; Supreme; 5000 stron; niebieski)
Symbol: ATK-5140CN
Gwarancja 60 miesięcy
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Specyfikacja
Kod OEM Kyocera TK-5140C
Ilość sztuk 1
Ilość kaset z kolorowym tonerem 1
Wbudowany zespół bębna Nie
Wydajność stron z kolorowym tonerem 5000 stron(y)
Kolor(y) wkładów drukujących Cyjan
Kompatybilność z marką Kyocera
Zastępuje Kyocera
Opis blokowy Activejet Toner
Model Zamiennik
Kompatybilność Kyocera Ecosys: P6130cdn, P6030, P6530.
Certyfikaty ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE
Technologia druku Druk laserowy
Opis blokowy Activejet Toner
Piktogram(y) zagrożenia GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska
Piktogram(y) zagrożenia GHS07: Substancje drażniące
Szerokość 140mm
Długość 355mm
Wysokość 172mm