Activejet DRL-E120N Bęben (zamiennik Lexmark 12026XW; Supreme; 25000 stron; czarny)
Symbol: DRL-E120N
Gwarancja 60 miesięcy
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Specyfikacja
Ilość sztuk 1
Model Zamiennik
Kompatybilność z marką Lexmark
Kod OEM DRL-E120N
Technologia druku Druk laserowy
Wydajność strony 25000 stron(y)
Kompatybilność Lexmark: E120.
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 40 °C
Piktogram(y) zagrożenia GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska
Piktogram(y) zagrożenia GHS06: Substancje toksyczne
Piktogram(y) zagrożenia GHS07: Substancje drażniące
Szerokość 345mm
Długość 120mm
Wysokość 150mm