-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Conceptronic BIAN11B czytnik do kart chipowych Wewnętrzna USB USB 2.0 Czarny
Symbol:
577022
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867243589 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Obszar zastosowania | Kontrola dostępu, Bankowość i płatności |
| Obsługiwane metody płatności | Bezdotykowy |
| Obsługiwane metody płatności | EMV (Chip & PIN) |
| Typ produktu | Uniwersalny czytnik kart inteligentnych |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Długość kabla | 1 m |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Źródło zasilania | USB |
| Waga produktu | 100 g |
| Wysokość produktu | 14,8 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Głębokość produktu | 69 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Pro x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Home |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Basic x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Education |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Pro |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Premium x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Professional |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Home x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 IOT Core |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Starter x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Pro x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Premium |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Basic |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Education x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Professional x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Starter |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 IoT Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Pro |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Pro |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Ultimate x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Ultimate |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Home |
| Zgodność z DNIe | Tak |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15 Catalina |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 13.0 Ventura |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.14 Mojave |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 12.0 Monterey |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 126 g |
| Głębokość opakowania | 90 mm |
| Szerokość opakowania | 180 mm |
| Wysokość opakowania | 25 mm |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Interfejs | USB 2.0 |
| NFC | Tak |
| Zgodny ze standradami przemysłowymi | ISO 7816 Class A, B, C (5V, 3V, 1.8V) ISO 14443 Type A and Type B ISO 15693 ISO/IEC 18092 (NFC) T0 and T1 protocol support PC/SC 2.0 smart card industry standard Microsoft USB-CCID Microsoft WHQL I2C memory card: SLE4418, SLE4428, SLE4432, SLE4442, SLE4436, SLE5518, SLE5528, SLE5532, SLE5536, SLE5542, SLE6636 AT-series memory card: AT88SC102, AT88SC153, AT88SC1608, AT45D021, AT45D041 |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 8471900000 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 210 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 40 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 8,5 kg |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Wysokość brutto palety | 183,2 cm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 60 szt. |
| Długość brutto palety | 80 cm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 315 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 435 mm |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 225mm |
