-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Conceptronic DONN21G stacja dokująca Przewodowa USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Szary
Symbol:
430875
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867231272 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Długość kabla zasilającego | 0,2 m |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Wysokość produktu | 17 mm |
| Szerokość produktu | 55,5 mm |
| Waga produktu | 76 g |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 3840 x 2160 px |
| Kolor produktu | Szary |
| Maksymalna rozdzielczość analogowa | 1920 x 1080 px |
| Głębokość opakowania | 100 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 25 mm |
| Wysokość opakowania | 150 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 106 g |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.5 Leopard |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 13.0 Ventura |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.14 Mojave |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 12.0 Monterey |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7 Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7.5 Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.12 Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Mikrofon | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Gniazdko wyjścia DC | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 225mm |
