-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Conceptronic HUBBIES17G huby i koncentratory USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C 10000 Mbit/s Szary
Symbol:
436871
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867231371 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Typ przewodu | Round cable |
| Zasilanie USB | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Realna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Długość kabla | 0,25 m |
| Kolor produktu | Szary |
| Szerokość produktu | 43 mm |
| Głębokość produktu | 117 mm |
| Wysokość produktu | 10 mm |
| Waga produktu | 61 g |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 13.0 Ventura |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7 Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.5 Leopard |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.14 Mojave |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 12.0 Monterey |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7.5 Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.12 Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Wysokość opakowania | 22 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 95 g |
| Głębokość opakowania | 160 mm |
| Szerokość opakowania | 85 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 3 |
| Interfejsy hub | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 4 |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 7 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Gniazdko wyjścia DC | Nie |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 225mm |
