-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Conceptronic THORNE01B uchwyt / stojak do monitorów Biurko Czarny
Symbol:
THORNE01B
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867225639 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Funkcja anti-theft | Nie |
| Waga produktu | 1,45 kg |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Wysokość produktu | 548 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Głębokość opakowania | 91 mm |
| Wysokość opakowania | 442 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,7 kg |
| Szerokość opakowania | 212 mm |
| Przewody | USB |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Ilość szuflad | 1 |
| Szuflady | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Nie |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Wersja USB hub | 2.0 |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 460 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 485 mm |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 450 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 18 kg |
| Maksymalny udźwig | 10 kg |
| Typ montażu | Wolnostojący |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Typ mocowania | Biurko |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 225mm |
