-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Conceptronic ZEUS 1200VA 720W UPS - IEC + schuko socket - Line-Interactive - 1200 VA - 720 W - 220 V - 240 V - 220 V
Symbol:
ZEUS03EM
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867205204 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm kiedy pracuje na baterii, Usterka, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1,2 kVA |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 220 V |
| Auto-restart | Tak |
| Moc rzeczywista | 720 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 240 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Układ | Kompaktowy |
| Wbudowany wentylator | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Głębokość produktu | 298 mm |
| Szerokość produktu | 148 mm |
| Wysokość produktu | 178 mm |
| Waga produktu | 9,3 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Głębokość opakowania | 247 mm |
| Szerokość opakowania | 193 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,65 kg |
| Wysokość opakowania | 335 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Przewody | Kabel USB |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Liczba wyjść typu F | 2 |
| Typy wyjść AC | IEC Jumpers |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port USB | Tak |
| Ilość gniazd sieciowych | 5 x gniazdo sieciowe |
| Czas ładowania baterii (90%) | 8 h |
| Napięcie baterii | 24 V |
| Typ obsługiwanych baterii | MS7-12B |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 10,1 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 274 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 210 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 356 mm |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 400mm |
| Wysokość | 350mm |
