-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Conceptronic ZEUS51E3K zasilacz UPS Podwójnej konwersji (online) 3 kVA 3000 W 9 x gniazdo sieciowe
Symbol:
471720
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867235461 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm kiedy pracuje na baterii, Wymiana baterii, Usterka, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 3 kVA |
| Topologia UPS | Podwójnej konwersji (online) |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 240 V |
| Poziom THD prądu wejściowego | 5% |
| Tryb ECO | Tak |
| Współczynnik mocy wyjściowej | 1 |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 16 A |
| Awaryjne wyłączenie zasilania | Tak |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Moc rzeczywista | 3000 W |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Układ | Desktop |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość produktu | 438 mm |
| Głębokość produktu | 610 mm |
| Wysokość produktu | 88 mm |
| Waga produktu | 27,3 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Dołączone śruby | Tak |
| Przewody | Kabel mocy wejściowy, RS-232, Kabel USB |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Programowalne gniazda | Tak |
| Interfejs szeregowy | Tak |
| Typ portu USB | USB Typu B |
| Wtyczka | C19 panel |
| Port RS-232 | 1 |
| Port USB | Tak |
| Typy wyjść AC | C19 panel |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość gniazd sieciowych | 9 x gniazdo sieciowe |
| Czas ładowania | 4 h |
| Pojemność baterii | 108 Wh |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Długość brutto palety | 110 cm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Produktów na palecie | 16 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8504402000 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 30,3 kg |
| Szerokość brutto palety | 76 cm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 550 mm |
| Wysokość brutto palety | 2,14 m |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 746 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 226 mm |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Szerokość | 112mm |
| Długość | 264mm |
| Wysokość | 213mm |
