-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Contour Design Active Key AK-C4110 klawiatura Medyczna RF Wireless QWERTZ Niemiecki Biały
Symbol:
AK-C4110F-FUS-W/GE
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 7061115223978 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Podświetlenie | Nie |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | Tak |
| Typ baterii klawiatury | AAA |
| Liczba baterii (klawiatura) | 4 |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Zużycie energii | 100 mA |
| Waga klawiatury | 500 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 291 x 139 x 25 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Dołączona myszka | Nie |
| Klawisze Windows | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Zastosowanie | Medyczna |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Siła uruchamiania | 60 g |
| Głębokość naciśnięcia klawisza | 2,5 mm |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Certyfikaty | CE, RoHS, FCC, EN-60601-1-2:2015 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716060 |
| Szerokość | 194mm |
| Długość | 408mm |
| Wysokość | 130mm |
