-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Czajnik srebrny 2000W BK-18SS BLOW 1,8l
Symbol:
44-761#
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5900804153061 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody | Nie |
| Filtrowanie | Nie |
| Typ kontroli | Przycisk |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,8 l |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 2000 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Pokrywa na zawiasach | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Szeroko otwieralna pokrywka | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Kształt | Kształt dzbanka |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Szerokość | 203mm |
| Długość | 167mm |
| Wysokość | 227mm |
