Symbol: DGS-1210-10/E
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Odbiór w punkcie DPD Pickup 0
Zostaw telefon
Design / Rozmiar układu:
Rackmountable
Package features / Embeeded battery:
No
Package features / Gross depth (mm):
50.00 mm
Package features / Gross height (mm):
290.00 mm
Package features / Gross width (mm):
130.00 mm
Package features / Packing quantity:
1.00 szt.
Package features / Palette Qty:
847 szt.
Package features / Paper/Pasteboard:
190.00 g
Package features / Plastic (No PET):
10.00 g
Package features / Tare weight (kg):
0.20 kg
Package features / Volume (m3):
0.00 m³
Package features / WEEE tax:
CL109:4:2017-04-01
Technical details / Gross weight:
1.18 kg
Technical details / Net weight:
0.98 kg
Technical details / Producer:
D-Link
Producer product family:
10-Port Gigabit Smart Managed Switch
Producer product name:
DGS-1210-10
Package features / Gross depth master carton:
310 mm
Package features / Gross height master carton:
225 mm
Package features / Gross width master carton:
210 mm