-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
DELL 450-AKVB adapter zasilający/ inwentor Wewnętrzna 45 W Czarny
Symbol:
382527
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5715063028032 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Moc rzeczywista | 45 W |
| Kompatybilność z marką | Dell |
| Kompatybilność | Latitude 5290 2-in-1 Latitude 5320 2-in-1 Latitude 7200 2-In-1 Latitude 7210 2-in-1 Latitude 7310 Latitude 7320 Detachable XPS 13 (7390) XPS 13 (7390) 2-in-1 XPS 13 (9300) Xps 13 (9310) 2-in-1 XPS 13 (9370) XPS 13 (9380) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 1 m |
| Przewody | USB Type-C |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 138mm |
| Długość | 388mm |
| Wysokość | 228mm |
Dane producenta
Dell Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Al.Jerozolimskie 123A
02-017 Warszawa
Poland
0226207898
