Dahua Technology CS4006-4ET-60
Symbol: CS4006-4ET-60
Gwarancja 24 miesięcy
257.00
szt.
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 12.99
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Materiał obudowy Metal
Diody LED Uplink
Możliwości montowania w stelażu Nie
Możliwość montażu na ścianie Tak
Zasilacz dołączony Tak
Źródło zasilania Prąd przemienny
Pobór mocy (max) 65 W
Głębokość produktu 90 mm
Wysokość produktu 26 mm
Szerokość produktu 130 mm
Waga produktu 280 g
Funkcje DHCP DHCP client
Warstwa przełącznika L2
Zarządzanie przez stronę www Tak
Typ przełącznika Zarządzany
Dopuszczalna wilgotność względna 5 - 95%
Zakres wilgotności względnej 5 - 95%
Zakres temperatur (przechowywanie) -40 - 70 °C
Zakres temperatur (eksploatacja) -10 - 55 °C
Liczba VLANs 32
Obsługa 10G Nie
Obsługa sieci VLAN Tak
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3ad
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3u
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3x
MTBF (Średni okres międzyawaryjny) 2039105 h
Szerokość opakowania 238 mm
Wysokość opakowania 76 mm
Waga wraz z opakowaniem 920 g
Głębokość opakowania 265 mm
Ilość portów Fast Ethernet (copper) 4
Ilość portów Gigabit Ethernet 2
Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet 6
Rodzaj interfejsu sieci Ethernet Gigabit Ethernet
Rodzaj interfejsu sieci Ethernet Fast Ethernet
Prędkość przekazywania 3,57 Mpps
Rozszerzenie Jumbo Frames 9216
Pamięci bufora pakietów 4 MB
Wielkość tabeli adresów 8000 wejścia
Zgodny z Jumbo Frames Tak
Przepustowość rutowania/przełączania 4,8 Gbit/s
Obsługa PoE Tak
Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu 60 W
Ilość portów Fast Ethernet (PoE) 4
Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port 30 W
Szerokość 270mm
Długość 80mm
Wysokość 240mm