Dysk SSD Silicon Power S55 240GB 2,5" SATA III 550/450 MB/s (SP240GBSS3S55S25)
Symbol: SP240GBSS3S55S25
Gwarancja 36 miesięcy
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Specyfikacja
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) RoHS
Korekcja ECC Tak
Pojemność pamięci SSD 240 GB
Wsparcie TRIM Tak
Typ pamięci TLC
Cechy zabezpieczeń Odporny na wstrząsy
Cechy zabezpieczeń Wytrzymały na wibracje
Usługa RAID Tak
Typ dysku SSD 2.5"
Obsługa S.M.A.R.T. Tak
Przeznaczenie PC/Laptop
Sekwencyjna prędkość odczytu (ATTO) 550 MB/s
Kolejkowaniem zadań (NCQ) Tak
Sekwencyjna prędkość zapisu (CDM) 370 MB/s
Sekwencyjna prędkość odczytu (CDM) 460 MB/s
MTBF (Średni okres międzyawaryjny) 1500000 h
Sekwencyjna szybkość zapisu (ATTO) 450 MB/s
Szybkość przesyłania danych 6 Gbit/s
Interfejs SATA III
Typ błysku NAND TLC (Triple Level Cell)
Certyfikaty CE, FCC
Napięcie pracy 5 V
Wysokość produktu 7 mm
Głębokość produktu 69,9 mm
Waga produktu 63 g
Szerokość produktu 100 mm
Wstrząsy podczas pracy 1500 G
Wibracje podczas pracy 20 G
Kolor produktu Czarny
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84717070
Szerokość 125mm
Długość 115mm
Wysokość 5mm
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Chronić przed wilgocią.
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.
Dane producenta
Silicon Power Computer & Communications Inc.
7F., No.106, Zhouzi St, Neihu District