Fortron VITA-750BD 750W, 80+ Bronze, ATX 3.1, Gen 5.1, bezpośredni kabel
Symbol: VITA-750BD
Technical details: Producer - Fortron
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Odbiór w punkcie DPD Pickup 12.99
Zostaw telefon
Technical details:
Producer - Fortron
Package features / Embeeded battery:
No
Package features / Gross depth (mm):
140.00 mm
Package features / Gross height (mm):
90.00 mm
Package features / Gross width (mm):
150.00 mm