G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR5 2X32GB 5600MHZ 1,1V F5-5600S4645A32GX2-RS
Symbol: F5-5600S4645A32GX2-RS
Specyfikacja
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 3.0
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Przeznaczenie PC
Typ pamięci RAM DDR5
Rodzaj chłodzenia Radiator
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 32 GB
Napięcie pamięci 1.1 V
Pamięć RAM 64 GB
Opóźnienie CAS 46
Profil SPD Tak
Szerokość 139mm
Długość 162mm
Wysokość 18mm
Pamięć RAM:
64 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.