GEMBIRD UCHWYT SUFITOWY WM-100T-01 DO TELEWIZORA Z PEŁNYM ZAKRESEM RUCHU (REGULOWANY), 43"-100"
Symbol: WM-100T-01
Gwarancja 24 miesięcy
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Specyfikacja
Prosty montaż Tak
Kolor produktu Czarny
Materiał obudowy Stal
Szerokość produktu 952 mm
Głębokość (max.) 3,7 cm
Waga produktu 3,64 kg
Wysokość produktu 158 mm
Rodzaj opakowania Pudełko
Wysokość opakowania 184 mm
Szerokość opakowania 965 mm
Głębokość opakowania 225 mm
Waga wraz z opakowaniem 3,85 kg
Podręcznik użytkownika Tak
Zestaw do montażu Tak
Zakres kąta nachylenia -5 - 10°
Regulacja pochylenia Tak
Maksymalna wielkość ekranu 2,54 m (100")
Interfejs do montażu panelu 400 x 400 mm
Interfejs do montażu panelu 300 x 200 mm
Interfejs do montażu panelu 400 x 200 mm
Interfejs do montażu panelu 600 x 300
Interfejs do montażu panelu 300 x 400 mm
Interfejs do montażu panelu 200 x 200 mm
Interfejs do montażu panelu 800 x 500
Interfejs do montażu panelu 200 x 400 mm
Interfejs do montażu panelu 75 x 75 mm
Interfejs do montażu panelu 100 x 200 mm
Interfejs do montażu panelu 150 x 150
Interfejs do montażu panelu 200 x 100
Interfejs do montażu panelu 300 x 300 mm
Interfejs do montażu panelu 600 x 200
Interfejs do montażu panelu 400 x 600
Interfejs do montażu panelu 800 x 600
Interfejs do montażu panelu 100 x 150
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Interfejs do montażu panelu 800 x 400 mm
Interfejs do montażu panelu 400 x 300 mm
Interfejs do montażu panelu 700 x 400
Interfejs do montażu panelu 600 x 600
Interfejs do montażu panelu 500 x 400
Interfejs do montażu panelu 150 x 100
Interfejs do montażu panelu 200 x 300 mm
Interfejs do montażu panelu 900 x 600
Interfejs do montażu panelu 600 x 400 mm
Interfejs do montażu panelu 500 x 300
Minimalny uchwyt VESA 75 x 75 mm
Maksymalny uchwyt VESA 900 x 600 mm
Liczba obsługiwanych wyświetlaczy 1
Typ mocowania Ściana
Maksymalny udźwig 75 kg
Minimalna wielkość ekranu 109,2 cm (43")
Szerokość 950mm
Długość 40mm
Wysokość 160mm