Kosiarka akumulatorowa RYOBI RY18LM37A-240 18V 187178
Symbol: RY18LM37A-240
Gwarancja 12 miesięcy
szt.
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Kurier (Pobranie) 21.99
Dostępność Średnia dostępność
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Specyfikacja
Szerokość 398mm
Długość 440mm
Wysokość 730mm