-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
LevelOne GNC-0202 karta sieciowa Wewnętrzny Włókno
Symbol:
425195
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867224205 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Diody LED | Link |
| Diody LED | Działanie |
| Kolor produktu | Aluminiowy |
| Wewnętrzny | Tak |
| Wysokość produktu | 17 mm |
| Szerokość produktu | 165 mm |
| Głębokość produktu | 69 mm |
| Waga produktu | 110 g |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 55 °C |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 10 Gigabit |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1Q |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ad |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1p |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Obsługa iSCSI | Tak |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9,5 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Basic x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Premium x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Premium x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Ultimate |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Premium |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Basic |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Premium |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Professional x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Ultimate x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Starter |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Ultimate |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Business x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Basic x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Business |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Basic |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Ultimate x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Professional |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2008 R2 |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2003 |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2012 R2 |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2012 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 62 g |
| Głębokość opakowania | 220 mm |
| Wysokość opakowania | 30 mm |
| Szerokość opakowania | 145 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Uchwyty mocowania dołączone | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs | Włókno |
| Interfejs hosta | PCI Express |
| Liczba portów | 2 |
| Złącze światłowodowe | SFP+ |
| wersja PCI | 2.0 |
| Zasilanie | 6,5 W |
| Technologia Intel® Virtualization (Intel® VT) | VT-c |
| Zgodny z PCI-SIG* SR-IOV | Tak |
| Intel® Virtual Machine Device Queues (VMDq) | Tak |
| Przesył danych | 5 GT/s |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 390mm |
| Wysokość | 260mm |
