-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
LevelOne POW-4801 adapter zasilający/ inwentor Wewnętrzna 60 W Czarny
Symbol:
487575
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867238097 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Napięcie operacyjne | 48 V |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Moc rzeczywista | 60 W |
| Prąd wyjściowy | 1,25 A |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Napięcie | 90 - 264 V |
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Głębokość produktu | 48 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Waga produktu | 300 g |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 70 °C |
| Wysokość opakowania | 75 mm |
| Szerokość opakowania | 215 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 500 g |
| Głębokość opakowania | 110 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 14 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 850440 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 20 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 430 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 520 mm |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 430 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |
| Wysokość brutto palety | 140 cm |
| Długość brutto palety | 100 cm |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 8504409500 |
| Szerokość | 194mm |
| Długość | 266mm |
| Wysokość | 112mm |
