-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 25039 moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm
Symbol:
8132106
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888250399 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiał obudowy | Metal |
| Pobór mocy | 1 W |
| Wysokość produktu | 12 mm |
| Waga produktu | 17 g |
| Szerokość produktu | 14,5 mm |
| Głębokość produktu | 57,4 mm |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 10 Gigabit Ethernet |
| Maksymalny dystans transferu | 10000 m |
| Transmisja dwukierunkowa duplex | Pełny |
| Typ transceivera SFP | Swiatłowód |
| Standard karty sieciowej SFP | LW |
| Standard karty sieciowej SFP | LR |
| Długość fali | 1310 nm |
| Typ interfejsu | SFP+ |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wsparcie dla Single-mode fiber (SMF) | Tak |
| Złącze światłowodowe | LC |
| Głębokość opakowania | 45 mm |
| Wysokość opakowania | 20 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 35 g |
| Szerokość opakowania | 115 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty | UKCA, FCC, California Proposition 65 |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 300mm |
| Długość | 92mm |
| Wysokość | 300mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
